" Fatih Halı Yıkama | Harun Halı Koltuk Yıkama - Fatih "
05372688454

Halı Yıkama Hizmeti

Halı Yıkama Hizmeti

İstanbul'da hizmet veren Ev Grup Halı Yıkama firmamız müşterilerimiz için daima kaliteli, hijyenik ve güler yüzlü hizmet vermeye devam etmektedir. Gelen talepler ve şikayetler doğrultusunda çalışmalarına yön veren firmamız müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun şekilde hizmet vermektedir. Bu sayede ise İstanbul Halı Yıkama Firmaları arasında en çok tercih edilen firma olma hedefine emin adımlarla ilerlemektedir. Kullanmış olduğumuz makineler son teknoloji tam otomatik halı yıkama makinelerinden oluşmaktadır ve gerçek anlamda otomatik halı yıkama yapmaktadır. Pril, deterjan vb ürünler yerine özel üretim halı şampuanları kullanılan firmamızda lekeli gelen halılar için ayrıyeten çeşitli leke sökücü ürünler de kullanılmaktadır. Tabi ki olmazsa olmaz hoş ve ferah kokulu parfümlerimiz ile paketleme işlemi yapılmaktadır. Müşterilerimizin ve özellikle yoğun iş hayatına sahip akşam eve geç dönen müşterilerimiz için saat 23:00'e kadar servis imkanı da firmamız tarafından sağlanmaktadır. Vermiş olduğumuz bütün bu hizmetler için uygun fiyat politikası ile müşterilerimizin cebinide düşünmekteyiz. Lakin ucuza halı yıkama kandırmacasından tamamen uzak kalarak kaliteli hizmet anlayışı içerisinde çalışmaktayız. Sizlerde taktir edersiniz ki kaliteden ödün vermeden ucuza halı yıkama yapılmaz.

HALI YIKAMA AŞAMALARI :

1-) Toplama : Servis araçlarımız siz siparişinizi verdikten sonra evinize gelip halıları sipariş fişi karşılığında teslim alarak tek tek numaralandırmaktadır. Halılarınız kesinlikle karışmaz, kaybolmaz. Bu tarz durumlarda firmamız garantisi altındadır.

2-) Yıkama : Fabrikamıza gelen halılarınız öncelikle cinsine ve boyuna göre ayrılmaktadır. Yün ve ipek halılar ayrı yıkanmaktadır. Çünkü bu tarz halılarda renginde solma veya akma meydana gelebilmektedir. O yüzden halı cinslerine göre farklı şampuanlar kullanılmaktadır. Bu aşamadaki halılarınız otomatik halı yıkama makinesi ile tek tek yıkanmaktadır. Havuz sistemi kesinlikle kullanılmamaktadır.

3-) Sıkma ve kurutma : Otomatik yıkama makinesinden çıkan halılar halı sıkma makinesine (santrifüj) alınarak suyu sıkılır. Ardından üzeri branda ile kapalı olan askılıklarımıza asılarak açık ve şehir trafiğinden, tozundan uzak temiz bir şekilde kurumaya bırakılır. Kapalı kurutma odası kullanmama sebebimiz, bu tarz odalar kapalı ve havasız olduğu için halılarda nem kokusu bırakabilmektedir.

4-) Fırçalama : Kuruma işlemi tamamlanan halılarınız askılıklardan toplanarak fırçalama ünitesine getirilir. Burada ise yıkama sonrası halı üzerinde kalan hav, tüy, toz, kıl vb maddelerden arındılır. Bu işlem halı hav alma ve paketleme makinesi ile yapılmaktadır.

5-) Leke Kontrolü ve Paketleme : Fırçalama ünitesinden çıkan halılar son işlem olarak leke kontrolünden geçmektedir. Yıkama esnasında çıkmayan lekeler leke sökücü ürünler ile bu aşamada çıkarılmaktadır. Leke konusunda çeşitli ürünler kullanan firmamız Ev Grup Halı Yıkama olarak bir çok firmalardan üstün başarı sağlamaktadır. Çünkü en çok çeşit ve en kaliteli ürünler bizim firmamızda bulunmaktadır. Fakat bilinmelidir ki Ev Grup Halı Yıkama Firması lekeler için her zaman garanti vermez ve çıkarmak için gerekli bütün gayreti gösterir. Çıkmayan lekelerde ise müşteriyi bilgilendirme amacıyla halının üzerine etiketle belirtir ve izah eder. Halılarınız daha sonra hoş ve ferah kokulu parfümler ile parfümlenerek poşetlenir ve teslimata hazır hale gelir.

6-) Teslimat : Müşteriler personelimiz tarafından aranarak halılarının hazır olduğu belirtilir. Uygun oldukları saatte ise adreslerine teslim edilir.