" Fatih Halı Yıkama | Harun Halı Koltuk Yıkama - Fatih "
05372688454

Eyüp Halı Yıkama Fabrikası

Harun halı yıkama, Eyüp halı yıkama fabrikaları arasında güvenilir ve lider olan Eyüp Harun Halı Yıkama kurulduğundan bu yana İstanbul, Eyüp ilçesi tüm mahalle ve emtlerde hizmet vermektedir. Eyüp' de bulunan vatandaşlarımız halı yıkama ihtiyaçları için yıllardan beri bizi tercih etmektedirler. Bizde binlerce kayıtlı olan müşterilerimizin güvenlerini boşa çıkartmamak için halı yıkama alanındaki son teknolojiyi de arkamıza alarak ve müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak halılarınızı itina ile yıkamaktayız.

Yaşam alanı olarak evlerde veya iş yerlerinde kullanılan halıların zamanla kirlenmesinden doğan temizlik veya yıkama gereksinimine yönelik yapılan işlemler genellikle halı yıkama yada halı temizleme olarak adlandırılmaktadır. Normal şartlarda herkes kendi kullanmış olduğu halılarını yıkayabilir veya basit yöntemlerle temizleyebilir. Ancak günümüz şartları zaman geçtikçe bu imkanı vermemeye başlamıştır. Toplu yaşam alanlarının yaygın olduğu yerlerde halı yıkama görevini üstlenen işletmeler veya halı yıkama firmaları bu işi layıkıyla yerine getirmektedirler.

Halı yıkama fabrikaları 'nın seçiminde de dikkat edilmesi gereken önemli hususlar vardır. Her halı yıkama şirketi gerçek anlamda halılarınızı yıkayamayabilir. Nedeni ise bu iş için dizayn edilmemiş zemin, uygun halı yıkama alanı ve kullanılan temizlik malzemelerinin olmayışıdır. Kaldırım altı halı yıkama yerleri diye tabir edilen iş yerlerinde gereken uygun malzeme ve özen gösterilmemesi sonucu yıkatılan halı veya kilim, battaniye, yorgan gibi eşyalar özelliğini kaybetmekte hatta kullanılamaz hale gelebilmektedir. Bu nedenle halı yıkama başlı başına maharet gerektiren bir iştir. Herkes veya her firma ben halı yıkarım diyebilir ancak çoğu firmalar gibi özde değil sözde kalıyor. Ev Grup Halı Yıkama Firmamızda halılarınız sözde değil özde temizlenmektedir.

VİZYONUMUZ : Eyüp' de Halı, Koltuk ve Perde yıkamada 1 numaralı firma olmak. Bunu Tüm Türkiye 'ye yaymak.

MİSYONUMUZ : Eyüp 'lü hanımların halı yıkamada en büyük ve vazgeçilmez yardımcısı olmak.

KALİTE POLİTİKASI : Başta kullandığımız halı şampuanı olmak üzere en kaliteli hammaddeler ile çalışmak.