" Fatih Halı Yıkama | Harun Halı Koltuk Yıkama - Fatih "
05372688454

Perde Yıkama Hizmeti

Perde Yıkama Hizmeti

İstanbul 'dan gelen yoğun perde yıkama talebi genellikle Stor, zebra, kruvaze, katlamalı, jaluzi ve diğer perdelerden oluşmaktadır. Servisimiz çağrı merkezimize geçtiğiniz siparişinizi mümkün olan en kısa sürede kayıtlarına almaktadır. Kayıt esnasında yada hemen akabinde sizin için uygun bir randevu talebinde bulunulur. Sizin için en uygun randevu belirlenir. Güvenilir personelimiz temizliğini yapmak üzere perdelerinizi bulundukları yerden hassasiyetle alır. Size kaç adet ürün aldığı ile ilgili bilgilendirme makbuzu takdim eder. Bu makbuz ile ürünlerinizin durumunu sorgulayabilir yada teslimat için randevu belirleyebilirsiniz. Ekibimiz geniş aracımıza özenle yüklediği perdelerinizi nakliye ve yıkama öncesi her türlü dezenformasyona karşı koruma tedbirini almaktadır. Artık perdelerinizi bir emanet olarak kabul etmekte ve mümkün olan en kısa sürede size teslim edebilmenin gayreti içerisine girdiğimizi bilmenizi isteriz. Perde yıkama için dizayn edilmiş ve rutin temizliği yapılan ultrasonic cihazımızda perdelerinizin özenle temizliği sağlanır. Rutin temizlik; cihazımızda oluşabilecek bakteri, koku ve diğer istenmedik oluşumları engeller. Bu sayede perdeleriniz tertemiz platformda yıkanır. Perde temizliğinde antibakteriyel yıkama solüsyonları tercih ederiz. Bu aynı zamanda yıkanacak olan perdelerin bakterilerden arınmasını ve bakteri oluşumunun engellenmesini sağlamaktadır. Deterjan kalıntısı bırakmaması için yeterince durulanan perdeleriniz rutubet ve koku içermeyen nezih platformumuzda kurumaları sağlanır. Tamamen kuruması sonrası perdeleriniz gerekli olan son kontrolleri de yapılarak poşetlenir. Artık teslimat için hazır hale gelirler. Perdelerinizi montaj için ekibimiz uygun bir randevu talebini sizlere iletir. Montaj ve demontaj işlemleri için herhangi bir ücret talep etmeyen ekibimiz perdelerinizi bulundukları yere özenle asar. Artık eviniz yada işyerinizde bakmaktan zevk alacağınız perdeleriniz bulunmaktadır. Perde temizliği sonrası evinizin havasının değiştiğini rahatlıkla hissedebileceksiniz. Bu aynı zamanda yaşam konforunuzu arttıracak ve sizlerin daha temiz ortamda yaşamanıza katkı sağlayacaktır.

Profesyonel ekibimiz; perdelerinizi aldıktan sonra hava durumuna göre değişiklik göstermekle birlikte ortalama olarak 3 günde perdelerinizi yıkanarak temizlenmiş, durulanmış, kurulanmış ve poşetlenmiş şekilde teslim için sizden randevu talebinde bulunur. İstanbul perde yıkama hizmetinde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder görüş ve önerilerinizin bizim için değerli olduğunu bilmenizi isteriz. Yine herhangi bir memnuniyetsizliğinizde bizimle iletişim kurmaktan çekinmemenizi dileriz. Firmamız müşteri memnnuniyeti odaklı çalışmakta ve güven kaybetmektense para kaybetmeyi her zaman tercih etmektedir. Çalışma saatlerimize sol tarafta bulunan tablodan bakabilirsiniz.

İstanbul Perde Yıkama konusunda bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, güveninizi boşa çıkarmayacağımızı taahhüt ederiz. Firmamızın ayrıca halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan yıkama hizmetlerinin de olduğunu hatırlatırız.